Poslední aktualizace:  30.05.2018 | Release: 2.6

Informace o studiu na jednom místě

Udržujte přehled o tom, co vás zajímá - sledujte s aplikací FELSight rozvrhy, termíny úloh, testů, událostí a mnoho dalšího.

Nové


Připravujeme

FELsight

Konečně responsivní

Všechny funkcionality FELSightu můžete nyní využívat také na mobilních telefonech a tabletech.

  
Domovská stránka aplikace FELsight

Interaktivní rozvrh

Rozvrh zobrazuje přehledně všechny informace, které potřebujete vědět. Jedním kliknutím zobrazíte stránku s materiály k předmětu, informace o čase, místě, vyučujícím, čísle paralelky i hodiny. S rozvrhem FELSightu můžete také snadno plánovat schůzky se spolužáky či vyučujícími - stačí zobrazit několik rozvrhů najednou a sledovat kolize.

Při kliknutí na den v rozvrhu se zobrazí události a termíny, které vás ve zvolený den čekají.

Interaktivní rozvrh Interaktivní rozvrh

Chytré vyhledávání

Díky vyhledávání s našeptávačem máte k dispozici informace o všech předmětech, osobách a místnostech. Najít správnou učebnu, e-mail na vašeho cvičícího nebo informace o předmětu nebylo nikdy snazší.

Vyhledávání Vyhledávání

Přehled nad termíny testů, úloh a událostí

Buďte v centru dění. Mějte přehled jak o školních povinnostech, tak dění na fakultě. Díky pravému sidebaru už nepřehlédnete žádnou zajímavou událost.

Termíny úloh a testů Termíny úloh a testů
Události Události

Praktické notifikace

Čeká vás termín odevzdání úlohy nebo testu? Proběhla změna zadání úlohy nebo byl posunut termín zkoušky? Upozorníme vás na to pomocí notifikací!

Notifikace Notifikace

Vlastní události

Toužíte mít konečně celý váš rozvrh kompletní - bez chybějících tělocviků a konzultací? S FELSightem je to konečně možné. Nyní si můžete přidat do rozvrhu libovolnou událost, nastavit její opakování a pracovat s ní jako s klasickou rozvrhovou položkou.

Pokud událost nastavíte jako veřejnou, uvidí ji každý uživatel FELSightu při zobrazení vašeho rozvrhu.

Nevíte, jak přidat vlastní událost? Podívejte se na animaci.

Vlastní události Vlastní události

Vlastní úlohy

Naším cílem je, abyste díky FELSightu měli přehled o veškerých svých studijních aktivitách a povinnostech. V nové verzi proto přidáváme také možnost uložit si do aplikace vlastní úlohy a hlídat si tak veškeré termíny, které vás čekají.

Ve FELSightu by se Vám brzy měly automaticky zobrazovat informace o změnách úloh z Moodle, pracujeme na tom!

Vlastní úlohy Vlastní úlohy

Režim tvorby rozvrhu

Najít při tvorbě rozvrhu vhodnou kombinaci předmětů a paralelek tak, aby výsledný rozvrh vypadal alespoň trochu rozumně, nebývá jednoduchý úkol. I tým FELSightu má s touto činností bohaté zkušenosti...a možná proto se pokoušíme tento proces zjednodušit. Ve FELSightu nyní najdete interaktivní Režim tvorby rozvrhu, díky kterému bude vybrat ty správné paralelky hračka. Funkcionalita ale ještě není zcela odladěna - prosím mějte na paměti, že se jedná o pilotní provoz. Budeme rádi za vaše připomínky!

Do režimu tvorby rozvrhu se vám automaticky načtou předměty, které máte zapsané v KOSu.

Režim tvorby rozvrhu Režim tvorby rozvrhu

Navštivte FELSight

vyzkoušejte novou verzi portálu a dejte nám na ni svoji zpětnou vazbu.

Navštívit portál